Η Διεύθυνση Τεχνικών Έργων της Π.Ε.Χίου ανακοινώνει ότι την Πέμπτη και Παρασκευή 26 και 27 Ιουλίου 2018 θα εκτελούνται εργασίες συντήρησης του οδοστρώματος στο τμήμα της επαρχιακής οδού που διέρχεται μέσα από τον οικισμό του Πυργίου και ειδικότερα από το Σούπερ Μάρκετ Πρωίου έως το Βενζινάδικο.
Για το λόγο αυτό συνιστάται στους διερχόμενους να εξυπηρετούνται κυρίως από την Παράκαμψη Πυργίου.
Κλείνει λόγω έργων ο εσωτερικός επαρχιακός δρόμος στο Πυργί
![](https://diafaneia.eu/wp-content/uploads/2018/07/πυργι.jpg)