Το ΕΠΑΛ Καρδαμύλων σε συνεργασία με το ΕΕΕΕΚ Χίου θα πραγματοποιήσει έκθεση φωτογραφίας με τίτλο «Μια διαφορετική Χίος » στις 17 και 18 Ιουνίου 2022 στη Δημοτική Αίθουσα της Πλατείας Μαρμάρου Καρδαμύλων . Το ΕΠΑΛ Καρδαμύλων ευχαριστεί θερμά τον Πολιτιστικό Τομέα της Τοπικής Κοινότητας Καρδαμύλων για την συνεργασία και την στήριξη στην υλοποίηση της δράσης του.
“Μια διαφορετική Χίος” από το ΕΠΑΛ Καρδαμύλων
![](https://diafaneia.eu/wp-content/uploads/2022/06/ΕΚΘΕΣΗ-ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ-ΕΠΑΛ-ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ.jpg)