Παραμένει και αντιπεριφειαρχης Πρωτογενούς Τομέα ο Πανάγος Κουφέλος 19 Σεπτεμβρίου 2020 diafaneia Ο Χωρικός Αντιπεριφερειάρχης Νομού Λέσβου Πανάγος Κουφέλος συνεχίζει το επιτυχημένο έργο του και στον Πρωτογενή Τομέα. Share on FacebookPost on XFollow usSaveΚοινοποιήστε:Κλικ για κοινοποίηση στο Twitter(Ανοίγει σε νέο παράθυρο)Πατήστε για κοινοποίηση στο Facebook(Ανοίγει σε νέο παράθυρο)Μου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση... Σχετικά