Στη γειτονική Λέσβο βρέθηκε, για μια ακόμη φορά, ο Περιφερειακός Συμπαραστάτης του Πολίτη και της Επιχείρησης της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου, κ. Γιώργος Φωτ. Παπαδόπουλος, το διήμερο 25-26/05 ε.ε., πραγματοποιώντας επίσκεψη εργασίας και συναντήσεις με πολίτες.
Στο πλαίσιο αυτό, επισκέφθηκε και τις Δημοτικές Ενότητες Καλλονής και Αγιάσου, για θέματα αρμοδιότητας του.
Στη Λέσβο ο Περιφερειακός Συμπαραστάτης του Πολίτη
![](https://diafaneia.eu/wp-content/uploads/2021/11/Γιώργος-Παπαδόπουλος..jpg)