![](https://diafaneia.eu/wp-content/uploads/2023/08/%CE%92%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CF%83%CF%83%CF%8C%CF%82-Market.jpg)
Ο Περιφερειάρχης Βορείου Αιγαίου Κωνσταντίνος Μουτζούρης συναντήθηκε την Παρασκευή 17 Μαΐου 2024 με τα μέλη της ανεξάρτητης παράταξης για τις εκλογές του Περιφερειακού Τμήματος ΤΕΕ Βορειοανατολικού Αιγαίου «Εκτός Γραμμής». Ο επικεφαλής Αθανασέλης Θεολόγος και τα μέλη , Στρατής Μουφλουζέλης, Ειρήνη Ζούρου και Γιώργος Αυγουστίδης ενημέρωσαν τον Περιφερειάρχη για τις θέσεις και τους στόχους τις παράταξης τους.