![](https://diafaneia.eu/wp-content/uploads/2023/08/%CE%92%CE%BF%CE%BB%CE%B9%CF%83%CF%83%CF%8C%CF%82-Market.jpg)
Τον Πρόεδρο της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας κ. Κυριάκο Γιαννόπολουλο, ο οποίος συνοδευόταν από τον Πρόεδρο της Επιτροπής Αθλημάτων της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Τεχνικής Κολύμβησης κ. Ηλία Ξιάρχο, υποδέχθηκε ο Δήμαρχος Χίου Ιωάννης Μαλαφής.
Τον Πρόεδρο της Κολυμβητικής Ομοσπονδίας Ελλάδας κ. Κυριάκο Γιαννόπολουλο, ο οποίος συνοδευόταν από τον Πρόεδρο της Επιτροπής Αθλημάτων της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Τεχνικής Κολύμβησης κ. Ηλία Ξιάρχο, υποδέχθηκε ο Δήμαρχος Χίου Ιωάννης Μαλαφής.